efektowne i porywające

Zdjęcia Lotnicze z Drona

Wykonujemy zdjęcia z perspektywy, która jest niemożliwa dla przyziemnego fotografia, czyli potocznie mówiąc są to ujęcia z lotu ptaka. Jest to trudna sztuka, która wymaga znajomości nowoczesnego sprzętu, odpowiedniego przygotowania oraz precyzji i skupienia. Proponowane przez nas zdjęcia nie są łatwe do wykonania, ale efekty naszej pracy są zachwycające!

Nasze zdjęcia kiedy tylko jest to możliwe wykonujemy w magic hours. Czyli w tzw. złotych godzinach, nazywanych czasem magicznymi.

Unikalna

perspektywa

Pokażemy atuty z niecodziennej, intrygującej i unikatowej perspektywy.
Technologia uwieczniania momentów, pejzaży i ludzi na zdjęciach nieustannie posuwa się do przodu. Zdjęcia lotnicze okazują się w tym przypadku coraz bardziej niezastąpione ze względu na swoją niezawodność i możliwość fotografowania pod nietypowym kątem, co otwiera wiele dróg do powstania oryginalnych ujęć.

Zdjęcia lotnicze w mediach społecznościowych

Należy jednak wspomnieć, że zdjęcia z powietrza są też doskonałym sposobem uwiecznienia ważnych wydarzeń medialnych. Obsługiwanie w ten sposób koncertów czy imprez sportowych wpływa na zwiększenie zainteresowania wydarzeniem.

Możliwość udostępnienia zdjęć z dronów jest przychylnie przyjmowana przez użytkowników portali społecznościowych, co zwiększa zasięg rozpowszechniania informacji. Zdjęcia z drona świetnie się tam prezentują i dodają klasę korzystającym z nich stronom.


Fotografujemy osoby, obiekty i zdarzenia oraz zapewniamy możliwość obróbki zdjęć. Nasz sprzęt latający jest w stanie dotrzeć tam, gdzie można się dostać innymi metodami. Zdjęcia lotnicze wykonujemy na pułapie od kilku do nawet kilkuset metrów. Stosowane przez nas drony umożliwiają także wykonywanie zdjęć z powietrza wewnątrz obiektów. Nasze zdjęcia z powietrza wyróżniają się najwyższą jakością i ciekawymi ujęciami. Przy wykonywaniu zdjęć dbamy o zadowolenie klienta, a jednocześnie zachowanie bezpieczeństwa i przestrzeganie przepisów ruchu lotniczego. Oferujemy zdjęcia z drona, korekcję wykonanych zdjęć i eksport do wybranego formatu.

Zdjęcia z drona na stronach internetowych

Zdjęcia z drona na stronach internetowych

Proponowane przez nas zdjęcia z powietrza doskonale sprawdzają w projektowaniu stron internetowych i innych działaniach z zakresu marketingu. Tego typu zdjęcia szczególnie polecane do przedstawienia w atrakcyjny sposób panoram miast, obiektów turystycznych, zabytków itp. Sprawdzają się także przy okazji zawodów sportowych, imprez masowych i eventów. Wyjątkowy urok ujęć z powietrza sprawia, że zdjęcia z drona są także fantastyczną pamiątką z wesela. Ponadto, zdjęcia lotnicze stosowane są często do przedstawiania prowadzonych inwestycji budowlanych.

Zdjęcia z drona na każdą okazję

Zdjęcia z drona na każdą okazję

Ze wszystkich dostępnych na rynku sposobów wykonywania zdjęć z powietrza najbardziej efektownym i efektywnym są te, do których wykorzystuje się drony. Te małe bezzałogowe statki latające znacznie przekraczają możliwości innych maszyn, jeśli chodzi o jakość i perspektywę obrazu.
Zdjęcia z drona sprawdzają się na różnych pułapach, dzięki czemu można wykonać zarówno piękną panoramę, jak i niestandardowy portret. Możliwości jest nieskończenie wiele. Z tego powodu zdjęcia lotnicze cieszą się coraz większą popularnością przy różnych okazjach. Będą doskonałą pamiątką np. ze ślubu, imprezy firmowej czy plenerowego koncertu. Przeglądanie w przyszłości zdjęć lotniczych na pewno przysporzy wiele radości osobom znajdującym się w kadrze.

Przydatność zdjęć z powietrza w marketingu i reklamie

Przydatność zdjęć z powietrza w marketingu i reklamie

Uchwycimy najbardziej korzystne ujęcia twojego hotelu, pensjonatu ośrodka turystycznego.
Nie mniej istotne jest wykorzystywanie zdjęć z dronów w branży marketingowej. Fotografowanie budynków z wysoka i odpowiedniej odległości pozwala na pokazanie całej okazałości budowli. Jakość zdjęć z powietrza jest na tyle wysoka, żeby uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły przydatne do opisu budynku. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują fotografii z niezwykłej perspektywy dla osiągnięcia odpowiedniego efektu. Zdjęcia z drona wypełniają tę niszę z nawiązką. Ujęte za pomocą zdjęć lotniczych budynki, zabytki czy ciekawe punkty turystyczne można wykorzystać później na materiały promocyjne w reklamie.


Zaletą skorzystania z usługi zdjęć z dronów jest również to, że można je wykonać także w trudno dostępnych miejscach. Istnieje możliwość zrobienia dobrego ujęcia nawet na pułapie kilkuset metrów. Zdjęcia z powietrza pozwalają zobaczyć obiekt i ludzi z miejsc niedostępnych dla człowieka, co jest bardzo wartościowe dla ich odbiorców. Takie ujęcia cieszą się niezmiennie wielkim zainteresowaniem. Na zdjęciach lotniczych najwięcej zyskują firmy z branży turystycznej, hotelarskiej oraz deweloperskiej, gdzie dobrze przygotowany materiał promocyjny bezpośrednio przekłada się na zyski. Często do osiągnięcia sukcesu potrzebny jest nie tylko profesjonalizm, ale też pokazanie się od najlepszej strony. Do tego mogą właśnie przysłużyć się zdjęcia lotnicze. Zaprezentowanie niecodziennej perspektywy zdjęć z powietrza swoich inwestycji może okazać się niezbędne.

liczy się jakość

Profesjonalizm na każdym kroku przy tworzeniu zdjęć z dronów

Aby zdjęcia z powietrza były jak najlepszej jakości, potrzeba nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale i umiejętności. Nasza firma oferuje obie te rzeczy. Korzystamy z urządzeń specjalnie przystosowanych do wykonywania zdjęć lotniczych, dzięki czemu nie tracą one na ostrości. Należy pamiętać, że samo uchwycenie kadru to jedynie część pracy, jaką trzeba wykonać przy zdjęciach z drona.

Operatorzy dronów są jednocześnie fachowymi fotografami, dzięki czemu stworzenie zdjęcia z powietrza i jego późniejsza obróbka pozwolą na osiągnięcie naprawdę efektownego obrazu. Dlatego tak ważne jest profesjonalne podejście do zdjęcia lotniczego. Zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy tylko wykwalifikowaną obsługę, która dobrze zna się na swojej pracy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na zdjęcia z powietrza przy okazji różnych wydarzeń. Gwarantujemy fachowe przygotowanie i odpowiednio szybkie wykonanie.

Zdjęcia full HD (chwilę się wczytują)

0
NAGRANYCH KLIPÓW
0
WYKONANYCH ZDJĘĆ
0
PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW
0
GODZIN POSTPRODUKCJI

NAPĘDZA NAS PASJA I ENTUZJAZM

Chętnie odpowiemy

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.